Koła kompletne: Felgi stalowe z oponami letnimi

Tutaj znajdziesz Felgi stalowe z oponami letnimi W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar.Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO sš znane i cenione w całej Europie.Zaufaj niemieckiej jakoµci! jako kompletne koło z oponš Państwa wyboru, zmontowane i wyważone z zestawem montażowym i homologacjš lub tabelš zastosowań.
To takie proste: Twoje wyszukiwanie kół kompletnych
1. Wybierz pojazd, 2. Dobierz pasujące felgi, 3. Dodaj opony - Gotowe!

Wybierz model pojazdu

Marka pojazdu:
model:
Rok produkcji / Typ:
Seria / wersja:


Stalowe felgi z oponami zimowymi

Zbliżająca się zima zmusza kierowców do zastanowienia się nad wyborem nowych opon i... felg. Który typ obręczy sprawdzi się najlepiej w trudnych warunkach atmosferycznych? Oto atuty stalowych felg z oponami zimowymi, obok których trudno przejść obojętnie.

Wytrzymałość felg stalowych

Zwolennicy stali wyruszają w podróż ze spokojem, nie martwiąc się o dziury w drodze i wysokie krawężniki. Nawet jeśli nasze auto przestanie nas słuchać i pojedzie wprost na kilkunastocentymetrowy krawężnik, stalowej obręczy prawdopodobnie nic się nie stanie. Mimo że stal jest stosunkowo miękka i sprężysta, to obręczy wykonanych z tego kruszcu nie tak łatwo uszkodzić.

Tania regeneracja stalowych felg

Jeśli nasza felga ugnie się pod naporem betonowych krawężników, naprawa nie wiąże się z niczym przykrym także dla naszego portfela. Wygiętą stal naprawi każdy warsztat samochodowy, zajmujący się prostowaniem felg. Pomijając fakt, że felgi stalowe są najczęściej dużo tańsze niż ich aluminiowe konkurentki, to ich regeneracja nie nadweręży domowego budżetu.

Odporność na korozję

Felgi stalowe najczęściej malowane są proszkowo, co stanowi ochronę przed rdzą w trudnych zimowych warunkach. Nie zwalnia to jednak kierowców z dbania o powierzchnię każdej z obręczy. W tej kwestii, felgi stalowe nie wiele różnią się od alufelg. Sprawdź ofertę sklepu mobilemech.pl.

mobilemech.pl - oferta przez Delticom AG 28.10.2021 08:07