Koła kompletne

Felgi stalowe z oponami letnimi

Koła kompletne – to takie proste.

Koła kompletne – to takie proste.

Wybierz pojazd
Wybierz felgę
Wybierz oponę
Zamów koła kompletne.

Mamy dla Ciebie odpowiednie felgi i opony.

Abyśmy mogli zaproponować Ci odpowiednie felg i opony, najpierw wybierz swój pojazd.

Koła kompletne z czujnikami TMPS

Jeśli Twój pojazd wyposażony jest w bezpośredni system TPMS, zainstalujemy i zaprogramujemy odpowiednie czujniki TPMS na Twoich nowych kołach bez dodatkowych opłat.

Koła kompletne – oszczędny wybór i gotowość do montażu.

Wszyscy specjaliści od opon polecają opony zimowe na zimę, a opony letnie to zawsze właściwy wybór na lato. Jeśli masz oba typy opon zamontowane do osobnych felg aluminiowych lub stalowych do swojego samochodu, nie musisz się martwić o zmianę opon w październiku lub w okolicach Wielkanocy. Koła kompletne wymagają jedynie montażu na aucie. Nasze koła kompletne są również bardziej przystępne niż kupowanie opon i felg osobno.

Stalowe felgi z oponami zimowymi

Zbliżająca się zima zmusza kierowców do zastanowienia się nad wyborem nowych opon i... felg. Który typ obręczy sprawdzi się najlepiej w trudnych warunkach atmosferycznych? Oto atuty stalowych felg z oponami zimowymi, obok których trudno przejść obojętnie.

Wytrzymałość felg stalowych

Zwolennicy stali wyruszają w podróż ze spokojem, nie martwiąc się o dziury w drodze i wysokie krawężniki. Nawet jeśli nasze auto przestanie nas słuchać i pojedzie wprost na kilkunastocentymetrowy krawężnik, stalowej obręczy prawdopodobnie nic się nie stanie. Mimo że stal jest stosunkowo miękka i sprężysta, to obręczy wykonanych z tego kruszcu nie tak łatwo uszkodzić.

Tania regeneracja stalowych felg

Jeśli nasza felga ugnie się pod naporem betonowych krawężników, naprawa nie wiąże się z niczym przykrym także dla naszego portfela. Wygiętą stal naprawi każdy warsztat samochodowy, zajmujący się prostowaniem felg. Pomijając fakt, że felgi stalowe są najczęściej dużo tańsze niż ich aluminiowe konkurentki, to ich regeneracja nie nadweręży domowego budżetu.

Odporność na korozję

Felgi stalowe najczęściej malowane są proszkowo, co stanowi ochronę przed rdzą w trudnych zimowych warunkach. Nie zwalnia to jednak kierowców z dbania o powierzchnię każdej z obręczy. W tej kwestii, felgi stalowe nie wiele różnią się od alufelg. Sprawdź ofertę sklepu mobilemech.pl.

mobilemech.pl - oferta przez Delticom AG 13.06.2024 08:08