Koła kompletne oraz felgi

Opony i felgi w jednym

Tańsze niż zakup poszczególnych elementów i łatwiejsze w samodzielnej wymianie.

Koła kompletne – to takie proste.

Wybierz pojazd
Wybierz felgę
Wybierz oponę
Zamów koła kompletne.

Koła kompletne – to takie proste.

Wybierz pojazd
Wybierz felgę
Wybierz oponę
Zamów koła kompletne.

Koło kompletne z alufelgą

Jeśli zależy Ci na wyglądzie i preferujesz niekorodujące felgi, to Twoim wyborem powinny być felgi aluminiowe.

Wybierz rodzaj opony ...

Koło kompletne z felgą stalową

Wolisz wytrzymałość oraz niższą cenę? W takim razie koła kompletne z felgami stalowymi będą dla Ciebie doskonałym wyborem.

Wybierz rodzaj opony ...

Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych

Felgi stalowe

Koła kompletne z czujnikami TMPS

Jeśli Twój pojazd wyposażony jest w bezpośredni system TPMS, zainstalujemy i zaprogramujemy odpowiednie czujniki TPMS na Twoich nowych kołach bez dodatkowych opłat.

Koła kompletne – oszczędny wybór i gotowość do montażu.

Wszyscy specjaliści od opon polecają opony zimowe na zimę, a opony letnie to zawsze właściwy wybór na lato. Jeśli masz oba typy opon zamontowane do osobnych felg aluminiowych lub stalowych do swojego samochodu, nie musisz się martwić o zmianę opon w październiku lub w okolicach Wielkanocy. Koła kompletne wymagają jedynie montażu na aucie. Nasze koła kompletne są również bardziej przystępne niż kupowanie opon i felg osobno.

Koła kompletne - opony z alufelgami lub felgami stalowymi

Wszyscy fachowcy zalecają montaż opon zimowych zimą, a latem montaż opon letnich. Każdy kto zdecydował się na montaż tych dwóch rodzajów opon na osobnych alufelgach lub felgach stalowych, nie musi martwić się wymianę opon. Wystarczy tylko wymienic koła. Jednak jeśli właściciel samochodu posiada tylko jeden komplet felg, wówczas opony zimowe lub letnie należy uprzednio zamontować na feldze.

Znajdź odpowiednią dla swojego samochodu kombinację opon i felg

Możliwe są niezliczone kombinacje opon i felg, dlategoteż nie jest prostym zadaniem znalezienie kombinacji pasującej do naszego auta. W karcie pojazdu znajdują się wszystkie dopuszczone przez producenta rozmiary opon. Jeśli jesteśmy w posiadaniu tych danych, to przy pomocy naszego konfiguratora bez problemu znajdziemy odpowiednią kombinację opon i felg. W zależności od potrzeb, mogą to być następujące kombinacje:

Co jest lepsze, felgi stalowe czy aluminiowe?

Nie mozna udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Alufelgi z pewnością lepiej się prezentują, natomiast felgi stalowe są trwalsze i bardziej stabilne. Ten, niemal historyczny już argument, jakoby alufelgi były lżejsze i prowadziły do oszczędności paliwa, jest już nieaktualny. Obecnie do produkcji felg aluminiowych zużywa się więcej materiału. W związku z tym często zdarza się, że felgi aluminiowe są cięższe, aniżeli felgi stalowe w tym samym rozmiarze.
Materiał z jakiego produkowane są alufelgi, jest bardziej podatny na zarysowania, np.przy krawężniku. W szczególności alufelgi malowane proszkowo mogą szybko ulec uszkodzeniu, wymagają wówczas naprawy. Oznakami użytkowania felgi są, m.in. rdza i korozja. Zardzewiałe felgi powinny być odnowione i zabezpieczone przed ewentualną korozją.

Zamów koła kompletne w korzystnej cenie

Cena ma kluczowe znaczenie w wyborze danego produktu. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na zakup kół kompletnych z alufelgami, czy też felg stalowych z oponami zimowymi, chcemy zaoszczędzić trochę pieniędzy, tym bardziej jeśli zamawiamy online. Zdecyduj się na zakup nowych opon wraz z felgą. Dostarczymy gotowe koła bezpośrednio do Twojego domu lub też do jednego z naszych partnerskich serwisów ogumienia.

mobilemech.pl - oferta przez Delticom AG 22.05.2024 08:07