Wyszukaj opony
szerokość
wysokość
średnica
Znajdź opony

Marka auta


map_marker

Łatwo i szybko znaleźć najlepsze ceny

Wybierz rozmiar, najbardziej przystępnej cenie i tylko Zamówienie

wrench

Dobór opon Services

W drugim etapie zamówienia można łatwo wybrać jeden z naszych partnerów serwisowych ponad 215 .

clock

Szybka i łatwa instalacja

Na życzenie klienta możemy zamontować opony także w ich najbliższym otoczeniu, lub po prostu przyjść.Opony całoroczne do Twojego auta

Większość kierowców w Polsce zaopatrza się w dwa komplety opon – letnie i zimowe. Coraz większą popularnością zaczynają się teraz jednak cieszyć również opony całoroczne, które idealnie sprawdzą się w trakcie wszystkich czterech pór roku.

Opony całoroczne oferują mnóstwo możliwości, zapewniając akceptowalną wydajność na mokrej i suchej nawierzchni, a także optymalną trakcję na śniegu. Opony całoroczne charakteryzują się umiarkowanymi głębokościami bieżnika i mieszankami gumowymi, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dłuższą żywotność bieżnika niż opony letnie, które mają płytsze bieżniki. Całoroczne opony oferowane są w wielu rodzajach, modelach i rozmiarach, do zastosowania w szerokiej gamie pojazdów – od osobowych po pickupy.

Opona całoroczna jest swojego rodzaju kompromisem – w zamian za idealną przyczepność na mokrej nawierzchni, otrzymujemy tu mobilność na śniegu. Daje to kierowcom możliwość zakupu opon, które mogą zapewnić odpowiednią wydajność przez cały rok i zaoszczędzić kłopotu zmiany opon przed i po zimie.

Jako że opony całoroczne oferują po trochu z możliwości tych letnich i zimowych, często są one dobrym rozwiązaniem dla kierowców, którzy korzystają ze swoich samochodów w klimacie umiarkowanym, który nie charakteryzuje się skrajnymi temperaturami.

Szeroki wybór wielu modeli opon całorocznych w różnych rozmiarach i cenach znaleźć możesz już dziś na stronie sklepu internetowego mobilemech.pl. Po wpisaniu poszukiwanego rozmiaru, wystarczy tylko przejrzeć wszystkie dostępne modele i wybrać odpowiedni dla siebie, a następnie jedynie zaczekać na dostawę pod wskazany adres.

Podana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę! Cena ta zawiera podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski.
mobilemech.pl - oferta przez Delticom AG 18.01.2022 08:12