Wyszukaj opony

Rozmiar
szerokość
wysokość
średnica
Znajdź opony

Marka auta


Promocja dnia: Goodride SW608 205/55 R16 91H 355 zł

map_marker

Łatwo i szybko znaleźć najlepsze ceny

Wybierz rozmiar, najbardziej przystępnej cenie i tylko Zamówienie

wrench

Dobór opon Services

W drugim etapie zamówienia można łatwo wybrać jeden z naszych partnerów serwisowych ponad 215 .

clock

Szybka i łatwa instalacja

Na życzenie klienta możemy zamontować opony także w ich najbliższym otoczeniu, lub po prostu przyjść.Opony całoroczne do Twojego auta

Większość kierowców w Polsce zaopatrza się w dwa komplety opon – letnie i zimowe. Coraz większą popularnością zaczynają się teraz jednak cieszyć również opony całoroczne, które idealnie sprawdzą się w trakcie wszystkich czterech pór roku.

Opony całoroczne oferują mnóstwo możliwości, zapewniając akceptowalną wydajność na mokrej i suchej nawierzchni, a także optymalną trakcję na śniegu. Opony całoroczne charakteryzują się umiarkowanymi głębokościami bieżnika i mieszankami gumowymi, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dłuższą żywotność bieżnika niż opony letnie, które mają płytsze bieżniki. Całoroczne opony oferowane są w wielu rodzajach, modelach i rozmiarach, do zastosowania w szerokiej gamie pojazdów – od osobowych po pickupy.

Opona całoroczna jest swojego rodzaju kompromisem – w zamian za idealną przyczepność na mokrej nawierzchni, otrzymujemy tu mobilność na śniegu. Daje to kierowcom możliwość zakupu opon, które mogą zapewnić odpowiednią wydajność przez cały rok i zaoszczędzić kłopotu zmiany opon przed i po zimie.

Jako że opony całoroczne oferują po trochu z możliwości tych letnich i zimowych, często są one dobrym rozwiązaniem dla kierowców, którzy korzystają ze swoich samochodów w klimacie umiarkowanym, który nie charakteryzuje się skrajnymi temperaturami.

Szeroki wybór wielu modeli opon całorocznych w różnych rozmiarach i cenach znaleźć możesz już dziś na stronie sklepu internetowego mobilemech.pl. Po wpisaniu poszukiwanego rozmiaru, wystarczy tylko przejrzeć wszystkie dostępne modele i wybrać odpowiedni dla siebie, a następnie jedynie zaczekać na dostawę pod wskazany adres.

mobilemech.pl - oferta przez Delticom AG 16.04.2024 08:12