Opony motocyklowe: Super-sport tor uliczny

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Niskie ceny opon:

  • Dzięki stronie www.mobilemech.pl klienci zaopatrują się w opony w cenach o około 25% niższych od cen proponowanych przez stacjonarne serwisy i sklepy.
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT i koszty transportu na terenie Polski
  • Proponujemy atrakcyjne ceny montażu w sieci serwisów w całym kraju – już od 19 zł za jedno koło.

Szukaj montażysty

Szukamy partnerskich serwisów ogumienia motocyklowego.
Tutaj można się bezpłatnie zarajestrować

Podana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę! Cena ta zawiera podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski.


Super-sport tor uliczny – zabawa dla odważnych

Właściciele motocykli dzielą się zazwyczaj na tych, którzy planują jazdę po ulicach oraz tych, którzy w swoich zamiarach mają wyścigi. Style te niosą za sobą zupełnie odmienne wymagania i oczekiwania. Co jednak, kiedy obie te kategorie się ze sobą połączą, a w planach mamy ściganie się na torach ulicznych? Wymaga to szczególnego podejścia do swojej maszyny. Jednym z kluczowych elementów będzie tu dobranie odpowiednich opon.

Super-sport tor uliczny – tak nazwać można kategorię, pod którą podpisaliby się motocykliści decydujący się na wyścigi na ulicach. Zakup opon, które sprzyjać miałyby tak ekstremalnej jeździe jest naprawdę dużym wyzwaniem. Niektórzy zawodnicy decydują się po prostu na opony do jazdy po zwykłych drogach, co jednak ma niekorzystny wpływ na właściwości trakcyjne przy niebotycznych prędkościach. Klasyczne opony wyścigowe mają natomiast zazwyczaj mniej rowków dla większej przyczepności. I choć może się to wydawać świetne na suchej drodze, jazda w deszczu może już być nie tylko trudna, ale również niebezpieczna.

Z pomocą w dobraniu opon doskonałych, którym super-sport tor uliczny nie jest straszny, nadchodzi jednak sklep internetowy mobilemech.pl. Dzięki sprawnemu systemowi wyszukiwania modeli doskonałych dla danego pojazdu i spełniających oczekiwania kierowcy na pewno znajdziesz dokładnie to, czego wymagasz Ty, ale także Twój motocykl. Przejrzyj ofertę sklepu już teraz!

mobilemech.pl - oferta przez Delticom AG 25.09.2021 08:13