Opony motocyklowe: Super-sport tor uliczny

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Duży wybór asortymentu i wysoka jakość produktów.:

  • Ponad 100 marek opon np. Goodyear, Bridgestone, Continental, Michelin, Goodride, Nankang, Sunny i wiele innych
  • Ponad 35 000 modeli i wzorów bieżnika
  • SOpony najwyższej jakości bezpośrednio z naszych magazynów

Szukaj montażysty

Szukamy partnerskich serwisów ogumienia motocyklowego.
Tutaj można się bezpłatnie zarajestrowaćSuper-sport tor uliczny – zabawa dla odważnych

Właściciele motocykli dzielą się zazwyczaj na tych, którzy planują jazdę po ulicach oraz tych, którzy w swoich zamiarach mają wyścigi. Style te niosą za sobą zupełnie odmienne wymagania i oczekiwania. Co jednak, kiedy obie te kategorie się ze sobą połączą, a w planach mamy ściganie się na torach ulicznych? Wymaga to szczególnego podejścia do swojej maszyny. Jednym z kluczowych elementów będzie tu dobranie odpowiednich opon.

Super-sport tor uliczny – tak nazwać można kategorię, pod którą podpisaliby się motocykliści decydujący się na wyścigi na ulicach. Zakup opon, które sprzyjać miałyby tak ekstremalnej jeździe jest naprawdę dużym wyzwaniem. Niektórzy zawodnicy decydują się po prostu na opony do jazdy po zwykłych drogach, co jednak ma niekorzystny wpływ na właściwości trakcyjne przy niebotycznych prędkościach. Klasyczne opony wyścigowe mają natomiast zazwyczaj mniej rowków dla większej przyczepności. I choć może się to wydawać świetne na suchej drodze, jazda w deszczu może już być nie tylko trudna, ale również niebezpieczna.

Z pomocą w dobraniu opon doskonałych, którym super-sport tor uliczny nie jest straszny, nadchodzi jednak sklep internetowy mobilemech.pl. Dzięki sprawnemu systemowi wyszukiwania modeli doskonałych dla danego pojazdu i spełniających oczekiwania kierowcy na pewno znajdziesz dokładnie to, czego wymagasz Ty, ale także Twój motocykl. Przejrzyj ofertę sklepu już teraz!

mobilemech.pl - oferta przez Delticom AG 13.06.2024 08:15