Opony motocyklowe: Chopper/Cruiser

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Duży wybór asortymentu i wysoka jakość produktów.:

  • Ponad 100 marek opon np. Goodyear, Bridgestone, Continental, Michelin, Goodride, Nankang, Sunny i wiele innych
  • Ponad 35 000 modeli i wzorów bieżnika
  • SOpony najwyższej jakości bezpośrednio z naszych magazynów

Szukaj montażysty

Szukamy partnerskich serwisów ogumienia motocyklowego.
Tutaj można się bezpłatnie zarajestrowaćChopper/Cruiser – opony do jazdy na długich dystansach

Od opon dla motocykli typu chopper/cruiser nie wymaga się zazwyczaj wysokiego obciążenia przy jeździe na zakrętach, ale raczej doskonałej jazdy na duże odległości. Muszą one więc być grube, ciężkie i sztywne, ponieważ są przeznaczone dla naprawdę dużych, bardzo ciężkich motocykli.

Opony tego typu są tworzone do jazdy przez setki kilometrów i muszą doskonale pracować we wszystkich warunkach pogodowych. Z tego właśnie powodu do ich produkcji używa się o wiele trwalszej mieszanki bieżnikowej. Same bieżniki mają natomiast więcej rowków, aby bez problemów odprowadzać wodę. Ich cechami charakterystycznymi są więc świetna stabilność na proste drodze i niesamowite przebiegi, ale niekoniecznie wyjątkowe osiągi lub własności trakcyjne. W przypadku chopperów jest to jednak idealny kompromis.

Opony stworzone konkretnie na potrzeby motocykli chopper/cruiser są wciąż stosunkowo nowe na rynku motoryzacyjnym. Do tej pory motocykliści wybierać musieli spośród opon przeznaczonych do innych zastosowań, które zostawały następnie zakładane na ten typ jednośladów. Na szczęście dla kierowców właśnie tak wspaniałych motocykli, w szerokiej ofercie sklepu internetowego mobilemech.pl można bez problemu dobrać opony zaprojektowane konkretnie dla każdego rodzaj pojazdu i stworzone pod jego wymagania. Wystarczy, że wpiszesz kilka niezbędnych parametrów, które ułatwią proces szukania, a system sam wygeneruje listę opon, które będą idealnie właśnie dla Twojego jednośladu.

mobilemech.pl - oferta przez Delticom AG 16.04.2024 08:14