Opony motocyklowe: Tour-sport radialny

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Duży wybór asortymentu i wysoka jakość produktów.:

  • Ponad 100 marek opon np. Goodyear, Bridgestone, Continental, Michelin, Goodride, Nankang, Sunny i wiele innych
  • Ponad 35 000 modeli i wzorów bieżnika
  • SOpony najwyższej jakości bezpośrednio z naszych magazynów

Szukaj montażysty

Szukamy partnerskich serwisów ogumienia motocyklowego.
Tutaj można się bezpłatnie zarajestrować

Podana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę! Cena ta zawiera podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski.


Tour-sport radialny rodzaj opon motocyklowych dla imponujących prędkości

Popularność jazdy na motocyklach zauważyć można każdej wiosny, kiedy to masowo zaczynają się one pojawiać na polskich drogach. Najbardziej ogólnie można je podzielić na dwie kategorie – rekreacyjne oraz sportowe. Jak można się domyśleć, każda z nich niesie za sobą zupełnie inne oczekiwania kierowców oraz wymagania sprzętowe. Bardzo ważny jest w tym przypadku dobór odpowiednich opon.

Tour-sport radialny typ opon motocyklowych jest dość nowym rodzajem, który wciąż walczy z dużą popularnością opon diagonalnych, będących na rynku od wielu lat. Są one bardzo mocne i sztywne, nie będąc przy tym jednak masywne. Ich konstrukcja pozwala na dowolną szerokość, która nie ma przy tym jednocześnie wpływu na wysokość. Opony radialne być może mają odrobinę słabszą nośność i mniejsze zdolności do pracy w trudnym terenie, jednak oferują wytrzymałość i doskonałą jazdę z większą prędkością. W związku z tym można zauważyć, że osoby, które jeżdżą głównie rekreacyjnie, nadal używają opon diagonalnych, podczas gdy wszystkie motocykle sportowe, które pracować muszą z większą prędkością, są od razu wyposażone w te radialne.

Podczas poszukiwania odpowiednich opon do swojego jednośladu – szczególnie, jeżeli interesuje Cię typ tour-sport radialny – koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu mobilemech.pl. Znajdziesz tu na pewno model, który w pełni spełni oczekiwania Twoje oraz Twojego motocyklu.

mobilemech.pl - oferta przez Delticom AG 23.01.2021 08:13