Opony motocyklowe

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Solidny i  budzący zaufanie serwis:

  • Zamówienia on-line 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu
  • Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych
  • Rozległa sieć serwisów partnerskich
  • Wybór spośród 3 opcji płatności

Szukaj montażysty

Szukamy partnerskich serwisów ogumienia motocyklowego.
Tutaj można się bezpłatnie zarajestrowaćOpony motocyklowe dla Twojego jednośladu

Każdy właściciel jednośladu wie, jak ważną częścią jego motocyklu są odpowiednio dobrane opony wysokiej jakości. Przy rozwijanych przez tego typu pojazdy prędkościach są one jednym z kluczowych gwarantów bezpiecznej jazdy, dlatego tak istotne jest wybranie modelu doskonale nadającego się do warunków, w jakim będzie on eksploatowany. Opony motocyklowe powinny więc prezentować najlepsze wyniki pod względem zarówno osiągów, jak i bezpieczeństwa .

Opony motocyklowe są zaprojektowane inaczej niż te w samochodach i innych typach pojazdów. Pracują one w zupełnie odmiennych warunkach niż opony samochodowe i mają specyficzne przeznaczenie, ponieważ stosowane są wyłącznie do użytku na pojedynczych torach, na pojazdach dwukołowych. Mają też zazwyczaj dużo sztywniejsze ściany boczne, jako że podczas wchodzenia w zakręty kierowca musi się wraz z motocyklem przechylić, przez co zupełnie inna część opony ma kontakt z nawierzchnią. Przy nachyleniu już od 20 stopni jazda odbywa się tak naprawdę właśnie na ścianie bocznej.

Przed zakupem opon do motocyklu wskazane jest zapoznanie się z ich ogólnymi cechami projektowymi i różnicami w stosunku do opon dla pojazdów czterokołowych. Szczególnie w przypadku właśnie tych pojazdów niesłychanie istotne jest podejmowanie decyzji zakupowych opartych na wiedzy, a nie na przypuszczeniach.

Szeroki wybór opon motocyklowych znaleźć możesz już dziś w ofercie sklepu internetowego mobilemech.pl. Po prostu wpisz poszukiwany rozmiar, indeks prędkości oraz markę, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Opony dostarczone zostaną do Ciebie w ciągu tylko kilku dni.

mobilemech.pl - oferta przez Delticom AG 22.05.2024 08:08