Wyszukaj opony

Rozmiar
szerokość
wysokość
średnica
Znajdź opony

Marka auta


map_marker

Łatwo i szybko znaleźć najlepsze ceny

Wybierz rozmiar, najbardziej przystępnej cenie i tylko Zamówienie

wrench

Dobór opon Services

W drugim etapie zamówienia można łatwo wybrać jeden z naszych partnerów serwisowych ponad 215 .

clock

Szybka i łatwa instalacja

Na życzenie klienta możemy zamontować opony także w ich najbliższym otoczeniu, lub po prostu przyjść.Opony letnie wysokiej jakości

W różnorodnych warunkach pogodowych, z jakimi mamy do czynienia na przykład w Polsce, niesamowicie ważne jest zachowanie bezpieczeństwa na drodze w czasie wszystkich czterech pór roku. Opony są w końcu jedynym elementem auta, który ma ciągły kontakt z nawierzchnią. Z tego względu należy pamiętać o tym, że każda pogoda niesie za sobą inne wymagania w kwestii opon. Podczas cieplejszych miesięcy (temperatury powyżej 7°C) zaleca się opony letnie, które zagwarantują wysoki poziom przyczepności zarówno na mokrych, jak i na suchych drogach.

Opony letnie są dostosowane do większych prędkości. Oferują one zwiększoną szybkość reakcji i zdolność hamowania. Zapewniają również wysoką stabilność jazdy na zakrętach i optymalną wydajność w czasie wysokich letnich temperatur. Wzory bieżników opon letnich mają mniej rowków, dzięki czemu większa ich powierzchnia ma bezpośredni kontakt z drogą. Są one zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną przyczepność. Głębokość bieżnika może być płytsza, co pozwala na większą stabilność podczas mocnej jazdy. Również w mokrych warunkach jazdy sprawdzają się one idealnie, zapobiegając aquaplaningowi.

Opony letnie są tak naprawdę oponami odpowiednimi na trzy pory roku – wszystkie oprócz zimy. Przez to ich nazwa może dla niektórych kierowców wydawać się mylna. Dostosowane są w gruncie rzeczy do wszelkich warunków pogodowych poza mrozem i śniegiem. Dlatego też są one wręcz niezbędnym elementem wyposażenia aut, które wykorzystywane są w temperaturach dodatnich.

Na rynku motoryzacyjnym producenci prześcigają się obecnie w coraz to nowszych i lepszych modelach oferowanych przez nich opon letnich. Dostępne są one w wielu rozmiarach i cenach, odpowiadając jednocześnie na wymagania stawiane przez różne auta i ich kierowców. Na stronie sklepu internetowego mobilemech.pl znaleźć możesz szeroki wybór wysokiej jakości opon letnich, spośród których na pewno będziesz w stanie znaleźć idealne właśnie dla Twojego samochodu.

mobilemech.pl - oferta przez Delticom AG 13.06.2024 08:12