Małe opony / Kosiarki

Opony do pojazdów specjalnych renomowanych producentow

Opony przemysłowe do <br>pojazdów specjalnychTeraz znajdziesz u nas również szeroką gamę opon wielkogabarytowych począwszy od opon do wózków widłowych po opony do maszyn budowlanych oraz przyczep.

rabat logistyczny

Jeśli potrzebujesz większą ilość opon przemysłowych, do pojazdów specjalnych oraz ciągników (powyżej 10 sztuk), napisz na adres: rabat logistyczny

Duży wybór asortymentu i wysoka jakość produktów.:

  • Ponad 100 marek opon np. Goodyear, Bridgestone, Continental, Michelin, Goodride, Nankang, Sunny i wiele innych
  • Ponad 35 000 modeli i wzorów bieżnika
  • SOpony najwyższej jakości bezpośrednio z naszych magazynówKosiarka nie jedno ma imię

Automatyczna kosiarka do trawy została wynaleziona już w 1830 roku. Wraz z rozwojem technologicznym powstawały kosiarki elektryczne, spalinowe, automatyczne i przede wszystkim samojezdne. Kosiarki wyższej generacji swoim wyglądem przypominają małe traktory. Kosiarki samojezdne są napędzane spalinowo i a na ich wyposażeniu znajduje się szerokie ostrze, które pozwala w szybkim czasie skosić duży teren. Kosiarki tego typu wykorzystywane są nie tylko do przycinania trawników, ale także do ośnieżania czy transportu.

Kosiarki mogą być kołowe lub poduszkowe. Kosiarki poduszkowe nie posiadają kół, unoszą się na poduszce powietrznej, przez co doskonale sprawdzają się na nierównym terenie. Kosiarki kołowe przez swoją wielozadaniowość i konieczność poruszania się po różnym terenie, potrzebują odpowiedniego ogumienia. Wymagania dotyczące małych opon do kosiarek wcale nie są mniejsze, niż w przypadku tych do aut ciężarowych. W ofercie sklepu mobilemech.pl znajdują się opony znanych marek jak Bridgestone, Kenda czy Michelin oraz wielu innych, do wyboru są także różne wzory bieżników.

Jakie opony do kosiarek?

Małe opony do kosiarek czy traktorków ogrodowych posiadają zwykle oznaczenie NHS, czyli Not for High Speed. Opony te nie są przeznaczone do rozwijania dużych prędkości. Istotnym czynnikiem wpływającym na prawidłowe użytkowanie kosiarek jest ciśnienie w oponach. Za wysokie ciśnienie w małych oponach do kosiarek może powodować nadmierne ugniatanie trawy, a podczas jazdy po twardej nawierzchni przyspieszać zużywanie się opon.

mobilemech.pl - oferta przez Delticom AG 13.06.2024 08:15