Opony bieżnikowane


Możliwość montażu

Partnerski warsztat montażowy Zatroszczymy się również o dogodny montaż opon, gwarantując Państwu najlepszą jakość usługi, w bardzo korzystnej cenie.

Wszystko zawarte jest w cenie

Ceny podane w ofercie zawierają podatek VAT oraz  koszt zapakowania i transportu na terenie Polski.

Komentarze klientów

mobilemech.pl
Ocena 4.43/5 - 28 Opinia klienta
więcej

Duży wybór asortymentu i wysoka jakość produktów.:

  • Ponad 100 marek opon np. Goodyear, Bridgestone, Continental, Michelin, Goodride, Nankang, Sunny i wiele innych
  • Ponad 35 000 modeli i wzorów bieżnika
  • SOpony najwyższej jakości bezpośrednio z naszych magazynówKompletne koła idealne do Twojego auta

Odpowiednio dobrane koła są dla samochodu niemal tak ważne jak to, co można znaleźć pod jego maską. Ich zakup nierzadko wiąże się z wieloma dylematami i problemami dla kierowców, którym zależy na dokonaniu jak najlepszego wyboru. Pamiętać tu trzeba nie tylko o prawidłowym rozmiarze samej opony, ale również o dopasowaniu do niej idealnej felgi. Często kłopotliwe bywa dobieranie nowych felg do starych opon lub nowych opon do starych felg. Dla tych, którzy lubią sobie ułatwiać życie, wiele sklepów – zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych – oferuje kompletne koła, do wyboru spośród szerokiego wachlarza modeli.

Kupując kompletne koła, należy się zdecydować zarówno na preferowany rodzaj opon, jak i typ felg. Dodatkowo w grę wchodzi wiele różnych producentów i modeli. Aby ułatwić wybór kierowcom, na stronie sklepu internetowego mobilemech.pl przygotowano specjalny system wyszukiwania kompletów odpowiednich dla danego auta, dzięki któremu bez problemu znajdziesz idealne koła do Twojego samochodu.

Kompletowanie kół jest w tym przypadku bardzo łatwym procesem. Wystarczy tylko podążać za wskazanymi krokami. Przede wszystkim trzeba oczywiście wiedzieć, jakiego rodzaju felg (alufelgi lub felgi stalowe) i opon (zimowe, letnie lub całoroczne)się poszukuje. Potem konieczne jest tylko podanie marki auta, jego modelu, typu (zależy między innymi od roku produkcji) oraz serii. W ten sposób lista potencjalnych felg i opon skróci się tylko do tych, które będą odpowiednie do Twojego auta, a Ty będziesz mógł samodzielnie wybrać w pełni kompletne koła, mając pewność, że felgi i opony są do siebie doskonale dobrane.

mobilemech.pl - oferta przez Delticom AG 24.07.2024 08:08